Haapsalu FF

Klientide tagasiside

Christer WahlmanIFK Lidingö P05 Teamleader

Meile meeldib Reval Cupil käia väga mitmel põhjusel. Esiteks on Tallinn kõigest ühe lennutunni kaugusel. Teiseks on Tallinnas vahemaad hästi väikesed, ühest kohast teise liikumine võtab vähe aega. Kolmandaks ei ole Rootsis palju linnu, kus oleks kaks sisehalli nagu Tallinnas. Kuna reiside paika panemine käib meil sügisel, siis ei tea ju kunagi, kas jaanuaris-veebruaris saab väljas mängida.

Ka hind on meile sobiv, sest ehkki sõidukulud on suuremad, kui oleks Rootsis rongiga sõites, on kulud majutusele, söögile ja turniirile Tallinnas väiksemad. Meid võeti lennujaamas vastu, buss viis meid igale poole, kõik oli väga mugav ja hästi korraldatud. Kõik mängijad jäid ka hotelli ja toiduga väga rahule.

Turniiri tase vastas meie ootustele, sest pole mõtet minna turniirile, kus teised võistkonnad on palju paremad või palju viletsamad. Oluline on saada häid mänge. Soovitan kindlasti Reval Cupi ka teistele!

Johanna SillanpääHJK T05 Teamleader

Oleme Reval Cupil käinud nüüdseks juba kolm korda. Kõik on alati nii nagu lubatud ja nii reis kui turniir on väga hästi organiseeritud. Pärast esimest turniiri soovitasid meie treenerid seda ka HJK tüdrukute peatreenerile kui hea taseme ja korraldusega turniiri.

Reval Cup sobib meile väga hästi, sest see on rahvusvaheline turniir, mis on Helsingist kõigest paari tunni kaugusel. Sealsed mängud, väljakud ja kohtunikud on tasemel. Samuti on mul hea meel öelda, et Revali tiim on väga paindlik; kui me oleme soovinud muuta bussigraafikut või söögiaegu, on meile alati vastu tuldud. Atmosfäär on sõbralik ja me tunneme end seal alati teretulnuna.

Ka hind on meile sobiv olnud ning sellepärast olemegi sellest turniirist juba mitu korda osa võtnud.